Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/ogulin/public_html/old-site/libraries/cms/application/cms.php on line 464
Na Humanitarnom turniru u odbojci sudjelovalo čak 16 ekipa sa preko 130 natjecatelja

Popis svih linkova

Udruga "Oda prijateljstvu" i Srpsko kulturno Društvo "Prosvjeta" odigrali su u subotu, 19. ožujka 2011. odbojkaški turnir humanitarnog karaktera.

Dogradonačelnik Ljubojević predaje pobjednički pehar

Na Turniru su se natjecale odbojkaške ekipe iz Ogulina, Oštarija i Plaškog, s više od 130 igrača. Ekipe su u prijavama za sudjelovanje uplaćivale po 300,00 kn, a cjelokupan prihod od uplata od 4.800,00 kn uručen je jedanaestogodišnjoj djevojčici s dijagnosticiranim dijabetesom.

Pobjednička ekipa Cesarovac

U ime organizatora svim sudionicima turnira zahvalio se gosp. Siniša Ljubojević zamjenik gradonačelnika Grada Ogulina i potpredsjednik SKD Prosvjeta Podobor Ogulin.

Drugo mjesto Cukrli

Nakon razigravanja, u polufinalu ekipa Cesarovca je pobijedila Teniski klub Ogulin, a Cukrli ekipu Plaškog. U finalu sa 2:0 u setovima ekipa Cesarovac je pobijedila je ekipu Cukrli. U borbi a treće mjesto ekipa TK Ogulin pobijedila je sa 2:0 ekipu Plaškog.

Treće mjesto Teniski klub Ogulin

Konačni redoslijed Prvo mjesto Cesarovac drugo Cukrli i treće mjesto Turnira osvojila je ekipa Teniskog kluba Ogulin.