Na poslijepodnevnoj Izbornoj skupštini, gosp. Željko Mihalić jednoglasno od 30 nazočnih članova izabran da i dalje vodi Dobrotvorno podupirajuće društvo "Sv. Antun", Žegar-Podvrh.
Današnji Dom Sv. Antuna u Žegaru obnovljen je na prvom katu, uređeni su zidovi, izmijenjene električne i vodovodne instalacije, te izgrađen sanitarni čvor s odvojenim muškim i ženskim WC-ima i ugrađenim tuš kabinama. Taj kat, dok ne završe restauraciju i adaptaciju svoje zgrade u centru grada, trenutno ugovorno koristi Pučko otvoreno učilište Ogulin, koje je uz potporu Grada Ogulina i obnovilo kat na ime trogodišnjeg najma. Uz Učilište, prostor koristi i Društvo "Naša djeca" i ostale udruge po potrebi. Društvo je izgradilo i Križni put koji koristi Župa Sv. Križa.
Na Izbornoj skupštini nazočili su predstavnici svih ogulinskih prijateljskih dobrotvornih društava koji su u svojoj pozdravnoj riječi čestitali gosp. Mihaliću na izboru i pozitivno se očitovali o radu Društva Sv. Antun zaželjevši mu i daljnji uspjeh.
Dom, sam po sebi ne donosi dobit, pa nedostaju sredstva za režije. Zato je na današnjoj Skupštini, nakon izbora gosp. Željka Mihalića za
predsjednika u sljedećem dvogodišnjem mandatu, odlučeno većinom
glasova članova Skupštine da se prizemlje Doma darovnim ugovorom prenese
u vlasništvo Grada Ogulina koji bi tada isto uredio.
Dobrotvorno podupirajuće društvo "Sv. Antun" osnovano je 1921. Rad Društva odobren je 1923. i brigu o njemu je preuzeo tadašnji ogulinski župnik vlč. Dragutin Kukalj koji je bio pri velikoj pomoći i ostalim dobrotvornim društvima Ogulina. Uz humanitarnu namjenu u pomoći siromašnijim obiteljima, održavala su se predavanja o unapređenju gospodarstva, te su društva osnivala tamburaške sekcije u cilju vrtnih zabava i prikupljanja humanitarnih donacija.
Razvitkom društava, pokazala se potreba za izgradnjom vlastitih prostora, pa su uglavnom sva društva uspjela izgraditi društvene domove. Društvo "Sv. Antun" uspjelo je 1939. izgraditi vlastiti dom uz inicijativni odbor na čelu s Juricom Markovićem i glavnim projektantom i izvođačem radova inž. Vladimirom Čopom.
Velika i raznolika aktivnost dobrotvornih ogulinskih društava
zapažena je i van Ogulina.
Nakon završetka 2. Svjetskog rata i uspostave jugoslavenske države, rad svih dobrotvornih društava bio je zabranjen. Od tadašnjih 10-tak društava, nakon Domovinskog rata, obnovio se rad društva: Sv. Antun, Žegar-Podvrh, Sv. Rok iz Lomosta i Sv. Josip, Prapuće-Zagrad. Osnovala se i dva nova društva – Sv. Antun, Hreljin Ogulinski i u Općini Josipdol Sv. Marko, Skradnik. (ip)